سامانه پرسش و پاسخ گرجستان و آغاز فعالیت آن : با حمایت شما همراهان گرامی آناجورجیا سامانه پرسش و پاسخ درباره گرجستان راه اندازی شد. این سامانه برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در مورد : زندگی در گرجستان ، مهاجرت به گرجستان ، اقامت گرجستان ، سرمایه گذاری در گرجستان ، سفر به گرجستان ، ثبت شرکت در گرجستان و …..کلیه سوالات درباره گرجستان تشکیل شده است.

سامانه پرسش و پاسخ گرجستان

سامانه پرسش و پاسخ با همت بلند پرسنل زحمت کش شرکت آناجورجیا و حمایت شما همراهان گرامی ما در روز یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ راه اندازی شد.

لطفا جهت استفاده صحیح از سامانه پرسش و پاسخ گرجستان و نهایت بهره برداری مثبت از آن به کلیه قوانین احترام گذاشته و مطابق با ضوابط و قوانین سامانه گام بردارید.

لوگو آناجورجیا

لوگو آناجورجیا

از ارائه سوالات تکراری بپرهیزید و قبل از عنوان کردن سوالی یک جستجو در این سامانه انجام دهید. زیرا سوالات تکراری بلافاصله پاک می شوند.

اگر سوال مدنظر شما در وب سایت موجود بود می توانید پس از ثبت نام در این سامانه در دنباله آن سوال ، پرسش خودتان را مطرح کنید.

از بحث کردن های بی مورد با دیگران جدا اجتناب کنید چون بلافاصله پیام های شما پاک می شود و اخراج خواهید شد و فرد خاطی نمی تواند دیگر وارد سایت شود.

هرگونه تبلیغات در سامانه پرسش و پاسخ گرجستان ممنوع است. توجه داشته باشید که افراد خاطی بدون تذکر قبلی از سامانه اخراج می شوند و دیگر امکان دسترسی به آن را نخواهند داشت.

داشتن دو یا چند حساب کاربری ممنوع است و در صورت مشاهده فرد خاطی اخراج می شود.

سامانه پرسش و پاسخ ما بسیار پیشرفته است و همه چیز بررسی می شود و تمام قوانین برای آرامش شما پیگیری خواهند شد.

رعایت قوانین و ضوابط این سامانه باعث نظم بیشتر آن می شود و در نظم و آرامش بهتر ، بیشتر می توانیم به سوالات شما پاسخ دهیم و راهنمایی های لازم را انجام دهیم.

توجه داشته باشید که پاسخگویی به برخی از سوالات ممکن است تا چند ساعت طول بکشد بنابراین صبور باشید. ولی تمام تلاش خودمان را می کنیم که در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

هر چند که با وجود زحمات بسیار این سامانه را راه اندازی کرده ایم ولی منکر آن نیستیم که ممکن است کاستی هایی داشته باشد، بنابراین با ارائه دیدگاه های سازنده خودتان ما را یاری دهید.

هر هفته به بهترین پاسخ و بیشترین پاسخ هدایای نقدی تعلق می گیرد و مقدار هدایا نیز هر هفته اعلام می شود.

با تشکر از همراهی شما عزیزان. آناجورجیا

۵/۵ (۲ Reviews)